اطلاعیه ها
لینک های تصویری

برگزاری مجمع عمومی انجمن ملی حمایت ازحقوق مصرف کنندگان

1397/07/25 تعداد بازدید: 1604
print
برگزاری مجمع عمومی انجمن ملی حمایت ازحقوق مصرف کنندگان

برگزاری مجمع عمومی انجمن ملی حمایت ازحقوق مصرف‌کنندگان
در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از سامانه عضو گیری این انجمن رونمایی و مقرر گردید برای تمامی اعضا کارت شناسایی معتبر صادر شود.جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 97 در روز 23 مهر ماه با حضور جمعی از اعضاء مجمع عمومی کشور برگزار شد.

 

 

 


حسین ابراهیمی رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان پس از اعلام گزارش و عملکرد انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در یک سال گذشته، از سامانه جامع عضویت به نشانیwww.members.crps.irرونمایی کرد.
ابراهیمی از امکان عضویت تمام ایرانیان بالای 18 سال خبر داد و گفت: برای تمامی افرادی که در سامانه عضویت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان درآیند به زودی کارت شناسایی معتبر صادر خواهد شد.
وی تصریح کرد: در این جلسه نمایندگان از سراسر استانهای کشور حضور داشتند که با یکدیگر درباره مسائل روز، مشکلات اقتصادی مردم و چگونگی کاهش مشکلات مصرف کنندگان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 


رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان اضافه کرد: سایت رسمی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به نشانی : www.irancrps.comدر راستای اطلاع رسانی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیز راه اندازی شده که در آینده ای نزدیک مردم عزیز کشور با مراجعه به آن سایت می‌توانند از اخبار و مسائلی که در جهت احقاق حقوق مصرف کنندگان در سراسر کشور مطرح می‌گردد، آگاهی یابند
ابراهیمی درپایان با معرفی کانال تلگرامی به نشانی hamianhoghooghmasrafkonandeh@برای دریافت اخبار مربوط به مصرف کنندگان خبر داد و افزود : امیدواریم با افزایش اعضاء انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان مردم هرچه بیشتر با حقوق خود آشنا شوند و تولید کنندگان نیز برای رعایت حقوق مصرف گنندگان و رضایت آنان تمام توان خود را بکار گیرند. 

کلیه حقوق سایت متعلق است به انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان ©2017
طراحی وب سایت و پشتیبانی توسط اینتک